Nowoczesny apartament 10 minut spacerkiem do plaży, przeznaczony dla max 4 osób.
Apartament typu studio zawiera salon z aneksem kuchennym, łazienką i dużym balkonem. Wyposażenie salonu obejmuje dwuosobowy narożnik i dwuosobową sofę oraz TV z płaskim ekranem. Znajdzie się również żelazko i deska do prasowania. Aneks kuchenny zawiera piekarnik, płytę indukcyjną, lodówkę, zmywarkę oraz niezbędne przybory do przygotowywania posiłków. W łazience znajduje się kabina prysznicowa, pralka, suszarka do włosów oraz zestaw ręczników. Atutem apartamentu jest jego przestronny balkon z zestawem ogrodowym, miejsce na poranną kawę. W cenie oferujemy szybkie WI-FI jak również bardzo duży parking przy apartamencie i blokach sąsiednich, gdzie nigdy nie brakuje miejsca. Na dole budynku znajduje się Żabka oraz siłownia FITURO. Dworzec główny zaledwie 7 min taksówką. Do Ratusza Miejskiego mamy 20 min spacerem. Molo 30 min specerem.
W bezpośrednim sąsiedztwie restauracje, pizzeria, kawiarnie i lodziarnie.
Polecam apartament z całego serca.Apartament czyściutki, pachnący nowością. Wszystko co potrzebne jest na miejscu, pralka, zmywarka , suszarka do włosów, toster, nowe patelnie itd… Kontakt z Panią zarządzającą apartamentem bardzo dobry, w razie potrzeby jest bardzo pomocna.