"Zdumienie" - Koncert w środku Lata pod kierunkiem Marcina Partyki i Pawła Puszczało

ZDUMIENIE - Koncert w środku Lata pod kierunkiem znakomitych muzyków: Marcina Partyki i Pawła Puszczało z gościnnym udziałem Beaty Molak. Koncert muzyki instrumentalnej klasycznej i jazzowej połączony z promocją książek Katarzyny Walentynowicz. W koncercie artyści wykonają utwory instrumentalne i piosenki, które powstały z inspiracji tekstami poetyckimi z tomiku "Biedronki" oraz baśniami filozoficznymi dla dorosłych z książki "Zdumienie" autorstwa Katarzyny Walentynowicz. Koncert bogato ilustrowany scenograficznie lustracjami autorstwa Krzysztofa Trzaski.


Wystąpią:

Beata Molak - wokal

Marcin Partyka - instrumenty klawiszowe

Paweł Puszczało - kontrabas, gitara basowa

Paweł Stankiewicz - gitary

Przemysław Skałuba - klarnet, saksofon

Karol Domański - perkusja

Karol Szewczyk - obój

Kwartet smyczkowy pod kierunkiem Sary Kupc  w składzie: Sara Kupc (I skrzypce), Zuzanna Adler (II skrzypce), Roksana Juszczak (altówka), Katarzyna Trepiak (wiolonczela)


Organizatorzy:

Nutka z Kropką

Stowarzyszenie Katolicka Inicjatywa Kulturalna

we współpracy z Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl